×
ZAWODY PŁYWACKIE - LISTA STARTOWA
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
lista startowa mikolajki

×
ZAWODY PŁYWACKIE
grafika mikolajki 2016
grafika2 mikolajki 2016POBIERZ REGULAMIN grafika2 mikolajki 2016POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ grafika2 mikolajki 2016POBIERZ ZAŁĄCZNIK - ZGODA UDZIAŁU W ZAWODACH

×
ZOBACZ RÓWNIEŻ
grafika tężnia

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Data Godzina Miejsce Nazwa imprezy Opis
3 9.00 Kryta Pływalnia „SŁOWIANKA” Mikołajkowe Pływanie Szkoły podstawowe, gimnazja,
open 17+
10 14.30 Sala sportowa przy ul. Kościuszki Otwarty turniej piłki siatkowej Impreza dla młodzieży i dorosłych
14 9.30 Strzelnica ECMEN Zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego Zawody dla szkół średnich
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
×
* - DO ORGANIZACJI TURNIEJU POTRZEBNE SĄ
MINIMUM 3 ZGŁOSZONE DRUŻYNY
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: sala sportowa I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Bolka I w Jaworze
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy:
1. MD Poznań
2. Płomień Dobromierz
3. Smerfy Świdnica
4. Zeszua Świdnica
5. Oldboy Jawor
System rozgrywek: każdy z każdym
Końcowa klasyfikacja:
1. Oldboy Jawor
2. Płomień Dobromierz
3. MD Poznań
4. Smerfy Świdnica
5. Zeszua Świdnica
MVP turnieju wybrano Mateusza Michalskiego z zespołu Oldboy Jawor.
Na zakończenie imprezy organizatorzy zwycięzcom wręczyli nagrody.


I miejsce Oldboy Jawor tabela wyników
II miejsce Płomień Dobromierz tabela wyników
III miejsce MD Poznań tabela wyników
IV miejsce Smerfy Świdnica tabela wyników
V miejsce Zeszua Świdnica tabela wyników
Zdjęcie grupowe zdjęcie grupowe
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji, Gimnazjum Nr 1 w Jaworze (Monika Darska, Marta Chmielus, Marek Oliwa).
W dniach 14 i 16 listopada na sali Gimnazjum Nr 1 młodzież gimnazjalna uczestniczyła w turnieju piłki siatkowej. Do rywalizacji zgłosiło się 9 zespołów.
Po eliminacjach w grze zostało 6 zespołów, drugą część turnieju rozgrywano systemem każdy z każdym.
I miejsce klasa III B Tokarz Filip, Jakub Kuberna, Łukasz Czekajło, Ernest Michalski, Zuzanna Armatys, Wiktoria Żuraw,
II miejsce klasa III B Jakub Fijołek, Dominika Gronostal, Wiktoria Szczutkowska, Jakub Pawełkiewicz, Miłosz Jaskórzyński, Lasoń Damian, Filip Fajkiel, Łukasz Hołowacz,
III miejsce klasa I B Kacper Kułaga, Igor Noga, Piotr Śliwka, Aleksander Ryczek, Kornelia Bogdanowicz, Gabriela Trzcińska, Dominika Bezeg, Adrianna Łupkowska.
OSiR dla zwycięskich zespołów ufundował puchary + piłka za I miejsce. Dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek – marcińskie rogale.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Ośrodek Sportu i Rekreacji i Jaworski Klub Strzelecki UR zorganizowali zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego dla młodzieży na strzelnicy ECMEN przy ul. Parkowej.
Wyniki w kategorii dziewcząt:
I miejsce - Oliwia Wojnarowicz
II miejsce - Paula Topolnicka
III miejsce - Anna Olech
Wyniki w kategorii chłopców:
I miejsce - Mikołaj Kaszkowiak
II miejsce - Bogusz Uhornicki
III miejsce - Maksymilian Sytnik
Za miejsca I-III w obu kategoriach OSiR ufundował sprzęt sportowy. Zawody sprawnie prowadzili członkowie JKS UR na czele z Prezesem Rafałem Sokołowskim i sędzią głównym zawodów Anatolem Ryngiem.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

W niedzielę 11 września OSiR zorganizował ostatni z cyklu otwarty turniej plażowej piłki siatkowej. Zespoły rywalizowały na boiskach Jawornika przy ul. Myśliborskiej. Trzy pierwsze miejsca zajęły pary z Jawora.

I miejsce - Kacper Pańczyk, Jakub Jaworski
II miejsce - Maciej Drabczyk, Patryk Błażewicz
III miejsce - Marcin Witkowski, Jakub Wojda
Organizatorzy na zakończenie turnieju zwycięzcom wręczyli nagrody-sprzęt sportowy.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Jawornik
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: mecze w grupach, mecz o miejsca

Grupa A
1. Kacper Pańczyk, Jakub Jaworski
2. Ola Fijołek, Kinga Kuźnia
3. Paulina Gołębiewicz, Marcin Szpilewski

Grupa B
1. Jakub Wojda, Marcin Witkowski
2. Krzysztof Szkarłat, Arkadiusz Szkarłat
3. Mateusz Michalski, Bernard Wąsowski

tabela wyników
Mecz o V miejsce
Ola Fijołek, Kinga Kuźnia 0:2 Krzysztof Szkarłat, Arkadiusz Szkarłat
Mecz o III miejsce
Paulina Gołębiewicz, Marcin Szpilewski 2:1 Jakub Wojda, Marcin Witkowski
Mecz o I miejsce
Kacper Pańczyk, Jakub Jaworski 2:1 Mateusz Michalski, Bernard Wąsowski
Końcowa klasyfikacja:
1. Kacper Pańczyk, Jakub Jaworski - Jawor
2. Mateusz Michalski, Bernard Wąsowski - Jawor/Świdnica
3. Paulina Gołębiewicz, Marcin Szpilewski - Dobromierz
4. Jakub Wojda, Marcin Witkowski - Jawor
5. Krzysztof Szkarłat, Arkadiusz Szkarłat - Kamienna Góra
6. Ola Fijołek, Kinga Kuźnia - Jawor
Nagrody: za miejsca I-III sprzęt sportowy.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Jawornik
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: mecze w grupach, mecze o miejsca
Grupa A
1. Michał Tarapata, Jakub Gajewski
2. Jakub Fijołek, Kacper Szewc
3. Karol Jaworski, Jakub Jaworski
4. Aleksandra Fijołek, Jakub Weremkowicz
Grupa B
1. Jerzy Tabaka, Jacek Wróbel
2. Aleks Radzimski, Ernest Michalski
3. Marcin Olszówka, Adam Pęczyński
4. Natalia Czarnecka, Michał Czarnecki
5. Wojciech Zaremba, Krzysztof Zwoliński
tabela wyników
Mecz o VII miejsce
Jakub Fijołek, Kacper Szewc 2:0 Natalia Czarnecka, Michał Czarnecki
Mecz o V miejsce
Ola Fijołek, Jakub Weremkowicz 0:2 Wojciech Zaremba, Krzysztof Zwoliński
Mecz o III miejsce
Karol Jaworski,Jakub Jaworski 0:2 Marcin Olszówka, Adam Pęczyński
Mecz o I miejsce
Michał Tarapata, Jakub Gajewski 0:2 Jerzy Tabaka, Jacek Wróbel
Końcowa klasyfikacja:
1. Jerzy Tabaka, Jacek Wróbel - Jelenia Góra
2. Michał Tarapata, Jakub Gajewski - Legnica
3. Marcin Olszówka, Adam Pęczyński - Świebodzice
4. Karol Jaworski, Jakub Jaworski - Jawor
5. Wojciech Zaremba, Krzysztof Zwoliński - Jelenia Góra
6. Ola Fijołek, Jakub Weremkowicz - Jawor
7. Natalia Czarnecka, Michał Czarnecki - Wrocław
8. Jakub Fijołek, Kacper Szewc - Jawor
9. Aleks Radzimski, Ernest Michalski - Jawor
Nagrody: za miejsca I-III sprzęt sportowy.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Klub Piast wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji 21 lipca zorganizował wycieczkę autokarową do Muzeum Porcelany w Wałbrzychu. Dzieci miały możliwość zapoznania się z wyrobami z porcelany produkowanymi w fabrykach śląskich i europejskich. Wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach, których efektem były pomalowane różnego rodzaju naczynia, które otrzymali na pamiątkę wizyty w muzeum.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze wspólnie z Klubem Piast zorganizował dla dzieci w ramach „Akacji lato w mieście” wycieczkę autokarową do CENTRUM NAUKI I SZTUKI STARA KOPALNIA w Wałbrzychu. Centrum utworzono na bazie wałbrzyskiej Kopali Węgla Kamiennego „JULIA”. Dzieci mogły zapoznać się z warunkami w jakich pracowali górnicy przy wydobyciu wysoko kalorycznego węgla. W trakcie zwiedzania z przewodnikiem można było dowiedzieć się jakich narzędzi i urządzeń używano przy wydobyciu węgla.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Jawornik
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: mecze w grupach, mecze o miejsca
Grupa A
1. Kinga Kuźnia, Aleksandra Fijołek
2. Krzysztof Jabłoński, Bartosz Przyszlak
3. Kamil Krukowski, Krzysztof Brzegowy
4. Kacper Pańczyk, Jakub Jaworski
Grupa B
1. Mateusz Michalski, Jakub Wojda
2. Dorian Kowalczyk, Adam Pęczyński
3. Jakub Fijołek, Kacper Szewc
4. Michał Tarapata, Adam Ciura
tabela wyników
Mecz o VII miejsce
Aleksandra Fijołek, Kinga Kuźnia 2:1 Jakub Fijołek, Kacper Szewc
Mecz o V miejsce
Krzysztof Jabłoński, Bartosz Przyszlak 2:0 Michał Tarapata, Adam Ciura
Mecz o III miejsce
Dorian Kowalczyk, Adam Pęczyński 2:0 Kamil Krukowski, Krzysztof Brzegowy Mecz o I miejsce
Mateusz Michalski, Jakub Wojda 2:0 Kacper Pańczyk, Jakub Jaworski
Końcowa klasyfikacja:
1. Kacper Pańczyk, Jakub Jaworski - Jawor
2. Mateusz Michalski Jakub Wojda - Jawor
3. Dorian Kowalczyk, Adam Pęczyński - Świebodzice
4. Kamil Krukowski, Krzysztof Brzegowy - Strzegom
5. Krzysztof Jabłoński, Bartosz Przyszlak - Jawor
6. Michał tarapata, Adam Ciura - Legnica
7. Aleksandra Fijołek, Kinga Kuźnia - Jawor
9. Jakub Fijołek, Kacper Szewc - Jawor
Nagrody:za miejsca I-III sprzęt sportowy

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

ZAWODY WĘDKARSKIE W DYSCYPLINIE SPŁAWIKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA OSiR

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy „JAWORNIK”
I miejsce Czesław Migoda
II miejsce Karol Kopeć
III miejsce Leszek Wasik
Na zakończenie zawodów Robert Matkowski dyrektor jaworskiego ośrodka sportu zwycięzcom wręczył okazałe puchary.

OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE

Miejsce: strzelnica OSiR w Grzegorzowie
Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze, Jaworski Klub Strzelecki UR
Karabinek pneumatyczny
I miejsce Dariusz Chałupka
II miejsce Paweł Stawarz
III miejsce Marcin Staroń
Karabinek KBKS
I miejsce Zdzisław Uciurkiewicz
II miejsce Marcin Gomułka
III miejsce Łukasz Staroń
Pistolet Margolin
I miejsce Paweł Florek
II miejsce Rafał Wieczorek
III miejsce Michał Krzych
ZAWODY ŁUCZNICZE
I miejsce Miłosz Ziółkowski
II miejsce Jakub Karliński
III miejsce Marcin Staroń
Organizatorzy wręczyli zwycięzcom puchary i nagrody rzeczowe.

TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO PAR DEBLOWYCH

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy „JAWORNIK”
I miejsce Krzysztof Andrejczuk, Ryszard Surmacz
II miejsce Mirosław Toś, Piotr Bukowski
III miejsce Dariusz Rożek, Waldemar Kamiński
Organizatorzy dla zwycięskich par ufundowali puchary i piłki tenisowe.

TURNIEJ PIŁKI NOZNEJ

Miejsce: boisko wielofunkcyjne ORLIK przy osiedlu Przyrzecze
Turniej dla szkół podstawowych
I miejsce Jaworzanie
II miejsce Real Madryt
III miejsce Orzełki
Turniej dla szkół gimnazjalnych
I miejsce Mocarze
II miejsce FC Barcelona
III miejsce Kiwacze
Na zakończenie turniejów zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Organizatorzy przygotowali grilla dla wszystkich uczestników udanej imprezy.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: sala sportowa I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Bolka I w Jaworze
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: każdy z każdym
W turnieju rywalizowały 4 zespoły 2 wycofały się z powodu choroby zawodników.
Zespoły:
1. Huragan Świdnica
2. DTR Volley Trzebnica
3. Jerzmanka Jerzmanowice
4. Ananaski Świdnica tabela wyników
Końcowa klasyfikacja:
1. Ananaski Świdnica
2. Huragan Świdnica
3. DTR VOLLEY Trzebnica
4. Jerzmanka Jerzmanowice
MVP Piotr Sozański
Nagrody: za miejsca I-III puchary, MVP koszulka sportowa.
I miejsce Ananaski Świdnica tabela wyników
Skład zespołu: Tomasz Chlipalski, Przemysław Gmyrek, Radosław Dywan, Konrad Kruk, Kamil Krukowski, Bartosz Pasikowski, Damian Sadowski, Marek Derda, Adam Pęczyński.
II miejsce Huragan Świdnica tabela wyników
Skład zespołu: Kamila Regnowska, Damian Durlej, Piotr Pękalski, Grzegorz Mechla, Jakub Szram, Piotr Sozański, Ireneusz Pękała.

III miejsce DTR VOLLEY Trzebnica tabela wyników
Skład zespołu: Ewa Maj, Mariusz Jęczeń, Paweł Dziedzina, Mateusz Michalski, Konrad Jastrzębski, Brajan.
zdjęcie grupowe
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: sala sportowa I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Bolka I w Jaworze
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: mecze w grupach, następnie mecze o miejsca
Zespoły:
tabela wyników
Mecz o V miejsce
Nieobliczalni Jawor 1:2 DTR Volley Trzebnica
Mecz o III miejsce
Walczaki Jawor 2:1 Invictus Wrocław
Mecz o I miejsce
Ananaski Świdnica 2:0 Ekipa Zamek Legnica
Końcowa klasyfikacja:
1. Ananaski Świdnica
2. Ekipa Zamek Legnica
3. Walczaki Jawor
4. Invictus Wrocław
5. Nieobliczalni Jawor
MVP Marcin Brzeziński
Nagrody: za miejsca I-III puchary, MVP koszulka sportowa.
I miejsce Ananaski Świdnica tabela wyników
Skład zespołu: Tomasz Chlipalski, Przemysław Gmyrek, Radosław Dywan, Konrad Kruk, Adam Pęczyński, Kamil Krukowski, Damian Sadowski
II miejsce Ekipa Zamek Legnica tabela wyników
Skład zespołu: Dariusz Horoszczak, Marcin Brzeziński, Bartłomiej Sieńczuk, Damian Rynkiewicz, Marcin Izba, Mirosław Narajewski
III miejsce Walczaki Jawor tabela wyników
Skład zespołu: Jakub Boroski, Ireneusz Kudłaty, Jacek Tomaszewski, Szymon Czop, Patryk Błażewicz, Artur Bieniek, Mateusz Michalski
zdjęcie grupowe
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze przygotował na okres ferii zimowych różnorodną i jednocześnie bardzo ciekawą ofertę sportowo-rekreacyjną. Wspólnie z Klubem Piast zorganizowane zostały dwie wycieczki autokarowe i turniej tenisa stołowego. Poniżej przedstawiamy informację z realizacji zadania.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - 1.02 ORLIK Przyrzecze

I miejsce Kewin Klasa, Michał Mężyk, Wojtek Smyk, Seweryn Suchecki, Kacper Perełka,
II miejsce Mateusz Gruszczyński, Mateusz Dębski, Oskar Rybczyński, Dominik Degórski, Kacper Cielecki,
III miejsce Krystian Szewc, Piotr Szablewski, Jakub Oślak, Adrian Witek, Jacek Koncur, Dawid Szewc.
Konkurs rzutów karnych - Michał Mężyk.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DWÓJEK - 2.02 sala sportowa w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Bolka I w Jaworze

I miejsce Jakub Fijołek, Jakub Kuberna
II miejsce Damian Lasoń, Piotr Śliwka
III miejsce Kacper Szewc, Aleks Radzimski

TURNIEJ KOSZYKÓWKI STREETBALL - 3.02 sala sportowa przy Placu Bankowym

I miejsce Marcel Olanin, Gustaw Wąsowski
II miejsce Daria Truchan, Karol Jaworski
Konkurs rzutów osobistych
I miejsce Marcel Olanin
II miejsce Gustaw Wąsowski
III miejsce Daria Truchan

WYCIECZKA AUTOKAROWA - 4.02 Pławna Dolna

Magiczne miejsce, teren przy Zamku Śląskich Legend zabudowany miniaturowymi drewniano-kamiennymi domkami (skanseny), dzieci uczestniczyły w warsztatach kowalskich i litograficznych.
  • zwiedzanie zamku z możliwością prowadzenia animacji wielkich marionetek, zwiedzanie dużej drewnianej budowli „Arka Noego”

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - 5.02 Klub Piast

I miejsce Miłosz Mały
II miejsce Dawid Skowron
III miejsce Filip Bielecki

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - 8.02 ORLIK Przyrzecze

I miejsce Kewin Klasa, Oskar Rybczyński, Michał Mężyk, Seweryn Suchecki, Wojtek Smyk, Dawid Kroczak, Bartosz Trzciński, Oskar Kukła,
II miejsce Damian Gerasimowicz, Dawid Duda, Łukasz Duda, Kamil Papiernik, Grzegorz Karwecki, Mariusz Kasprzycki, Remek Kruppa,
III miejsce Dominik Degórski, Jakub Oślak, Piotr Szablewski, Michał Lachmirowicz, Miłosz Mały, Kacper Cielecki.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DWÓJEK - 9.02 sala sportowa w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Bolka I w Jaworze

I miejsce Aleks Radzimski, Kacper Szewc
II miejsce Damian Lasoń, Jakub Kuberna
III miejsce Aleksandra Fijołek, Kacper Stachura

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - 10.02

I miejsce Kacper Nowak, Seweryn Suchecki, Kacper Kuźmiński, Miłosz Uhornicki,
II miejsce Mateusz Gruszczyński, Dawid Bonielewicz, Marcel Szałach, Michał Chmielewski,
III miejsce Radosław Kunecki, Wojciech Jabłoński, Wojciech Smyk, Łukasz Rębisz, Jakub Jewuła

WYCIECZKA AUTOKAROWA - 11.02 MUZEM POWOZÓW W GALOWICACH, MUZEUM MOTORYZACJI ZAMEK TOPACZ

  • zwiedzanie muzeum powozów w Galowicach w odrestaurowanym spichlerzu, kilka unikatowych powozów na skalę światową, zapoznanie się z historią rozwoju wyposażenia ekwipunków konnych,
  • muzeum motoryzacji „Topacz”, w tym miejscu właściciele zgromadzili wiele egzemplarzy ekskluzywnych marek samochodowych i ciekawych modeli motocykli, na wyróżnienie zasługują motocykle marki SOKÓŁ produkowane dla armii polskiej.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - 12.02 ORLIK Przyrzecze

I miejsce Damian Gerasimowicz, Dawid Duda, Kamil Papiernik, Grzegorz Karwecki, Mariusz Kasprzycki, Łukasz Janisiów
II miejsce Daniel Wojda, Maciej Lis, Jarosław Harfiniec, Adam Zapotocki, Marcin Gawroński, Sebastian Lech
III miejsce Dominik Degórski, Jakub Oślak, Michał Lachmirowicz, Mateusz Gruszczyński, Dawid Bonielewicz, Oskar Rybczyński
Jak wynika z podanych informacji o realizacji imprez w okresie ferii, każdy mógł znaleźć w ofercie coś interesującego z dziedziny historii, czy rywalizacji sportowej (turnieje piki nożnej, turnieje siatkówki, koszykówki, tenis stołowy). Dla zwycięzców OSiR ufundował nagrody rzeczowe – sprzęt sportowy.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: sala sportowa I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Bolka I w Jaworze
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: każdy z każdym
Zespoły:
1. Spartakus Jawor
2. Torpeda Kępy
3. Ekipa zamek Legnica
4. Płomień Dobromierz
Wyniki gier
tabela wyników
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Ekipa zamek Legnica
II miejsce - Spartakus Jawor
III miejsce - Płomień Dobromierz
IV miejsce - Petarda Kępy
MVP - Paulina Gołębiewicz
Nagrody: za miejsca I-III puchary, MVP koszulka sportowa
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

W dniu 5 grudnia na krytej pływalni „Słowianka” Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Pływania „Na fali” zorganizowali mikołajkowe zawody pływackie dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Do rywalizacji we wszystkich kategoriach zgłosiło się 150 uczestników. Na krytą pływalnię bardzo licznie przybyli rodzice i dziadkowie z ogromną chęcią kibicowania swoim pociechom. Impreza zrealizowana została ze środków gminnych, jaworskiego ośrodka sportu i sponsorów: „Piekarnia Furtak”, szkoły pływania „Na fali”, „KRISTOFF”, „Pływające dzieciaki” i firmę Piast. Organizatorzy dla wszystkich uczestników przygotowali paczki, które wręczał Święty Mikołaj. Dla zwycięzców medale i dyplomy wręczali dyrektor OSiR-u i Przewodniczący Rady Miasta Daniel Iwański. Dyrektor OSiR-u dziękuje wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tak udanej imprezy.
Wyniki zawodów:
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
tabela wyników
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: sala sportowa przy ul. Kościuszki
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
System rozgrywek: każdy z każdym
Uczestnicy: młodzież i dorośli
1. Bolec Łorkiestra - Jawor
2. Accord - Strzegom
3. MD – Poznań
4. Walczaki – Kępy
5. Nieobliczalni Jawor
Wyniki gier
tabela wyników
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce Accord – Strzegom
zdjecie druzyny i miejsce
I Skład zespołu: Kamil Szpilewski, Kamil Krukowski, Rafał Piłat, Mateusz Michalski, Maciej Kućma, Gracjan Fuja, Marek Derda, Darek Wąsowski
II miejsce Bolec Łorkiestra – Jawor
zdjecie druzyny ii miejsce
II Skład zespołu: Ireneusz Kudłaty, Tomasz Kudłaty, Sebastian Chlebicki, Szymon Czop, Maciej Drabczyk, Krystian Kuźnia
III miejsce MD – Poznań
zdjecie druzyny iii miejsce
III Skład zespołu: Paweł Pilarczyk, Michał Nurkowski, Maciej Bielawski, Przemysław Ząber, Brian Bartkowiak, Janusz Tomasz
IV miejsce Walczaki - Kępy
V miejsce Nieobliczalni – Jawor
Nagrody: puchary za miejsca I-III , MVP Kamil Krukowski.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: sala sportowa w I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Bolka I w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
Zespoły:
1. Płomień Dobromierz
2. Huragan Świdnica
3. Niezniszczalni Kępy
4. Nieobliczalni Jawor
Wyniki gier
tabela wyników
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce Płomień Dobromierz
II miejsce Huragan Świdnica
III miejsce Nieobliczalni Jawor
IV miejsce Niezniszczalni Kępy
Nagrody: puchary za miejsca I-III, MVP turnieju Mateusz Michalski.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: Stadion Miejski
Organizatorzy: I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze im. Ks. Bolka I,
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze,
Uczestnicy: młodzież licealna,
System rozgrywek: mecze w grupach, następnie mecze o miejsca.
Wyniki gier:
Grupa I
tabela wyników
Grupa II
tabela wyników
Mecz o V miejsce I A – II BF 2:3
Mecz o III miejsce III A – I BO 2:1
Mecz o I miejsce II A – III CD 4:0
Końcowa klasyfikacja:
I miejsce II A: Michał Dudkowski, Daniel Wojda, Bartosz Kasperkiewicz, Szczepan Litawa, Marcin Gawroński, Dawid Puk,
II miejsce III C-III D: Artur Bieniek, Kacper Woźniakiewicz, Radosław Jasiński, Marcin Kumik, Miłosz Kroczak, Wojciech Michałski, Gracjan Trela, Bartosz Kalinowski, Tomasz Dziundzio,
III miejsce III A: Dawid Konieczny, Konrad Polącarz, Zbigniew Detyna, Filip Niedźwiecki, Szymon Matczak, Maciej Przybyłowicz, Jakub Fajdasz.
IV miejsce I BO
V miejsce II BF
VI miejsce I A
VII miejsce I C
Nagrody: puchar za I miejsce + dyplomy dla wszystkich uczestników.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: sala sportowa w I liceum Ogólnokształcącym w Jaworze
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: każdy z każdym
Uczestnicy: 1. Płomień Dobromierz
2. Junkersi Świebodzice
3. Kalafiory Jawor
4. Kępy
5. Nieobliczalni
Wyniki gier:
tabela wyników
Klasyfikacja końcowa:
1. Płomień Dobrmierz
2. Junkersi Świebodzice
3. Nieobliczalni
4. Kępy
5. Kalafiory
Nagrody: za miejsca I-III puchary.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: sala sportowa w Gimnazjum Nr 1
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Gimnazjum Nr 1 (Darska Monika, Marek Oliwa)
Uczestnicy: uczniowie gimnazjum (5 zespołów)
System rozgrywek: każdy z każdym
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Simon Marcel Michał Lachmirowicz, Radzikowski Michał, Tomasz Nowak, Dominik Gala, Hubert Krasoń,
II miejsce: Jakub Kuberna, Filip Tokarz, Filip Fajkiel, Jakub Pawełkiewicz, Klaudiusz Soja, Miłosz Jaskórzyński,
III miejsce: Damian Lasoń, Ernest Michalski, Jakub Fijołek, Marcin Domagała, Łukasz Hołowacz.

Na zakończenie turnieju organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników i obsługi sędziowskiej.

Nagrody: za miejsca I-III medale + sprzęt sportowy.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Jawornik
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze,
Gimnazjum Nr 1
Uczestnicy: młodzież
System rozgrywek: mecze każdy z każdym, przy podziale na dziewczęta i chłopców
Dziewczęta
1. Aleksandra Papiernik, Klaudia Matacz
2. Eliza Bobrowska, Kaja Zając
3. Julia Dudkowska, Wiktoria Piwowarska
4. Eliza Dolasińska, Nicola Dusza
5. Kinga Swendrowska, Karolina Jakóbczyk
Chłopcy
1. Klaudiusz Soja, Filip Tokarz
2. Jakub Fijołek, Kacper Szewc
3. Ernest Michalski, Jakub Kuberna
4. Filip Fajkiel, Miłosz Jaskórzyński
5. Łukasz Hołowacz, Łukasz Czekajło
6. Jakub Pawełkiewicz, Aleks Radzimski
7. Patryk Wróciński, Paweł Jaworski
8. Patryk Postuła, Kamil Bełza
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Julia Dudkowska, Wiktoria Piwowarska
2. Eliza Dolasińska, Nicola Dusza
3. Kinga Swendrowska, Karolina Jakóbczyk
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Jakub Fijołek, Kacper Szewc
2. Patryk Wróciński, Paweł Jaworski
3. Ernest Michalski, Jakub Kuberna
Nagrody: za miejsca I-III medale sprzęt sportowy
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Jawornik
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: mecze w grupach, mecze miejsca
Grupa A
1. Krzysztof Wroński, Maciej Drabczyk - Jawor
2. Jakub Fijołek, Karol Jaworski - Jawor
3. Tomasz Romańczyk, Jerzy Tabaka - Jelenia Góra
4. Przemysław Gmyrek, Kamil Krukowski - Strzegom
Grupa B
1. Mateusz Dziedzic, Jacek Wróbel - Jelenia Góra
2. Aleksandra Fijołek, Zuzanna Nowak - Jawor
3. Anna Kulbida, Mateusz Michalski - Jawor
4. Kacper Pańczyk, Kinga Kuźnia - Jawor
tabela wyników Mecz o VII miejsce
Aleksandra Fijołek, Zuzanna Nowak 2:0 Jakub Fijołek, Karol Jaworski
Mecz o V miejsce
Krzysztof Wroński, Maciej Drabczyk 2:0 Kinga Kuźnia, Kacper Pańczyk
Mecz o III miejsce
Anna Kulbida, Mateusz Michalski 0:2 Przemysław Gmyrek, Kamil Krukowski
Mecz o I miejsce
Mateusz Dziedzic,Jacek Wróbel 2:0 Tomasz Romańczyk, Jerzy Tabaka
Klasyfikacja końcowa:
1. Mateusz Dziedzic, Jacek Wróbel
2. Tomasz Romańczyk, Jerzy Tabaka
3. Przemysław Gmyrek, Kamil Krukowski
4. Anna Kulbida, Mateusz Michalski
5. Krzysztof Wroński, Maciej Drabczyk
6. Kinga Kuźnia, Kacper Pańczyk
7. Aleksandra Fijołek, Zuzanna Nowak
8. Jakub Fijołek, Karol Jaworski
Nagrody: za miejsca I-III puchary + sprzęt sportowy
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Biegi na dystansach dla szkół podstawowych
Miejsce: stadion "przyrzecze"
Dziewczęta klasy I-III 60m
I miejsce Antonina Bojanowska
II „ Kinga Młynarczyk
III „ Zuzanna Zdebiak
Chłopcy klasy I-III 100m
I miejsce Szymon Lech
II „ Michał Żydziak
III „ Bartosz Chałupka
Dziewczęta klasy IV-VI 60m
I miejsce Martyna Wysoczańska
II „ Martyna Majcher
III „ Natalia Jutkiewicz
Chłopcy klasy IV-VI 100m
I miejsce Borys Mazurek
II „ Piotr Chałupka
III „ Igor Nowak
ORLIK 4.07
Turniej DARTA
I miejsce Krystian Szewc
II „ Patryk Segda
III „ Kacper Cielecki
ORLIK 8.07
Turniej tenisa ziemnego
I miejsce Oskar Grzejszczak
II „ Olek Ryczek
III „ Oskar Rybczyński
ORLIK 10.07
Trójbój (rzuty do kosza, biegi, bieg po kopercie)
Dziewczęta
I miejsce Natalia Macijowska
II „ Natalia Leonowicz
III „ Natalia Kaczkowska
Chłopcy
I miejsce Patryk Popiel
II „ Dawid Popiel
III „ Michał Brudziński
ORLIK 13.07
Konkurs rzutów karnych
I miejsce Marcin Witek
II „ Alan Stańczak
III „ Marcel Simon
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
ORLIK 14.07
Turniej piłki nożnej czwórek dla szkół podstawowych
I miejsce FC BIEDA
Dominik Kwiatkowski
Jakub Kodlew
Borys Mazurek
Jakub Olszowy
II miejsce Kuźnia Jawor
Jonatan Detyna
Samuel Detyna
Michał Sambor
Daniel Taniukiewicz
III miejsce MEGA MOCNI
Artur Czarnecki
Bartosz Chałupka
Maurycy Werbel
Patryk Pożoga
ORLIK 15.07
Czwórbój (rzuty do kosza, bieg, Dart, koperta)
Dziewczęta
I miejsce Zuzanna Zdebiak
II „ Dagmara Taniukiewicz
III „ Zuzanna Żądło
Chłopcy
I miejsce Michał Łazarowicz
II „ Paweł Wojkowski
III „ Jakub Taniukiewicz
ORLIK 16.07
Dart drużynowy
I miejsce Kacper Cielecki
Dominik Degórski
Marcel Simon
II miejsce Kacper Perełka
Bartosz Mężyk
Michał Mężyk
III miejsce Miłosz Mały
Remigiusz Kruppa
Bartosz Kukła
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy „Jawornik”
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: każdy z każdym
1. Ola Deptuch, Katarzyna Paszczyk
2. Ola Fijołek, Zuzanna Nowak
3. Jakub Fijołek, Piotr Śliwka
4. Kacper Pańczyk, Jakub Jaworski
5. Mateusz Michalski, Dawid Puć
tabela wyników Klasyfikacja końcowa:
1. Kacper Pańczyk, Jakub Jaworski
2. Ola Deptuch, Katarzyna Paszczyk
3. Mateusz Michalski, Dawid Puć
4. Ola Fijołek, Zuzanna Nowak
5. Jakub Fijołek, Piotr Śliwka
Nagrody: puchary za miejsca I-III, nagrody rzeczowe.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy „Jawornik”
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji
Uczestnicy: młodzież i dorośli
System rozgrywek: w grupach każdy z każdym, następnie o miejsca
Grupa A
1. Pękalski Michał, Orzechowski PiotrŚwidnica
2. Fijołek Jakub, Jaworski KarolJawor
3. Urbański Michał, Bitner RobertŚwidnica
4. Tabaka Jerzy, Świdziński BartoszJelenia Góra
5. Kuźnia Kinga, Kazusek WiktoriaJawor
tabela wyników Grupa B
1. Ola Fijołek, Oliwia Mediuch
2. Kuźnia Krystian, Mateusz Michalski
3. Pańczyk Kacper, Jakub Jaworski
4. Gmyrek Przemysław, Brzegowy Krzysztof
5. Ruciński Krzysztof, Siewiera Kamil
tabela wyników Mecz o IX miejsce
Ola Fijołek, Oliwia Mediuch - Jakub Fijołek, Karol Jaworski 2:1
Mecz o VII miejsce
Kinga Kuźnia, Wiktoria Kazusek - Krystian Kuźnia, Mateusz Michalski 0:2
Mecz o V miejsce
Robert Bitner, Michał Urbański - Przemysław Gmyrek, Krzysztof Brzegowy 0:2
Mecz o III miejsce
Jerzy Tabaka, Bartosz Świdziński - Krzysztof Ruciński, Kamil Siewiera 2:0
Mecz o I miejsce
Kacper Pańczyk, Jakub Jaworski - Michał Pękalski, Piotr Orzechowski 2:1
Klasyfikacja końcowa:
1. Kacper Pańczyk, Jakub JaworskiJawor
2. Michał Pękalski, Piotr OrzechowskiŚwidnica
3. Jerzy Tabaka, Bartosz ŚwidzińskiJelenia Góra
4. Krzysztof Ruciński, Kamil SiewieraStrzegom
5. Przemysław Gmyrek, Krzysztof BrzegowyStrzegom
6. Robert Bitner, Michał UrbańskiŚwidnica
7. Krystian Kuźnia, Mateusz MichalskiJawor
8. Kinga Kuźnia, Wiktoria KazusekJawor
9. Ola Fijołek, Oliwia MediuchJawor
10. Jakub Fijołek, Karol Jaworski.Jawor
Nagrody: za miejsce I-III puchary + nagrody rzeczowe.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: stadion miejski
Organizatorzy: Gmina Jawor, UKS Javoria, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: kategorie wiekowe 2005 i 2006
Sponsorzy:
tabela wyników
ROCZNIK 2005 1. Polonia/Stal Świdnica
2. MKS Oława
3. JTS Piast Jawor
4. UKS Javoria Jawor
5. Orzeł Ząbkowice Śl.
6. Trojan Lądek Zdrój
tabela wyników Klasyfikacja końcowa
1. Polonia/Stal Świdnica
2. Orzeł Ząbkowice Śl.
3. MKS Oława
4. JTS Piast Jawor
5. Javoria Jawor
6. Trojan Lądek Zdrój
Najlepszy zawodnik drużyny
Kacper Jasiński (Polonia/Stal Świdnica), Mateusz Nocoń (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Kacper Zajęcki (MKS Oława), Łukasz Filiks (JTS Jawor), Mikołaj Tylkowski (Trojan Lądek Zdrój), Adam Litweka (Javoria Jawor).
Król strzelców - Stanisław Kozioł (Orzeł Ząbkowice),
Najlepszy bramkarz - Dawid Brygicki (Javoria Jawor),
Najlepszym zawodnik - Jakub Solarz

ROCZNIK 2006
1. UKS Javoria Jawor
2. Baszta Wałbrzych
3. Polonia/Stal Świdnica
4. Victoria Wałbrzych II
5. JTS Piast Jawor
6. Trojan Lądek Zdrój
7. Szczawno Zdrój
8. Victoria Wałbrzych
tabela wyników Klasyfikacja końcowa:
1. Polonia/Stal Świdnica
2. UKS Javoria Jawor
3. Baszta Wałbrzych
4. Victoria Wałbrzych
5. MKS Szczawno Zdrój
6. Trojan Lądek Zdrój
7. JTS Piast Jawor
8. Victoria II Wałbrzych
Najlepszy zawodnik drużyny
Damian Adamkiewicz (Trojan Lądek Zdrój), Dominik Łukaszewski (MKS Szczawno Zdrój), Oliwier Kwit (Victoria II Wałbrzych), Jakub Safian (Polonia /Stal Świdnica), Tymoteusz Chrut (JTS Piast Jawor), Adam Czornij (Baszta Wałbrzych), Marta Sowa (Victoria Wałbrzych), Jakub Białek (Javoria Jawor).
Król strzelcówPatryk Taratuta (Polonia-Stal Świdnica),
Najlepszy zawodnikOskar Cybruch (Polonia-Stal Świdnica),
Najlepszy bramkarzDominik Łukaszewski (MKS Szczwano Zdrój),
Żonglowanie piłki głową – I Mariusz Solarz (Polonia – Stal Świdnica), II Miłosz Mały (JTS Piast Jawor), III Stanisław Kozioł (Orzeł Ząbkowice Śląskie),
Żonglowanie piłki głową – I Kamil Ostaszewski (Orzeł Ząbkowice Śląskie), II Maciej Kmiecik (Polonia-Stal Świdnica), III Mateusz Masoń (MKS Oława),
Slalom – I Patryk Taratuta (Polonia-Stal Świdnica), II Stanisław Kozioł (Orzeł Ząbkowice), III Jakub Safian (Polonia Stal Świdnica).

Nagrody zwycięzcom wręczali burmistrz Jawora Emilian Bera, dyrektor jaworskiego OSiR-u Robert Matkowski i brat Mieczysława Bieniusiewicza – Czesław . Organizatorzy przekazali wszystkim uczestnikom i ich opiekunom pamiątkowe medale, puchary, statuetki oraz stroje sportowe.

Duże podziękowania należą się Mariuszowi Sucheckiemu, Dariuszowi Szelidze, wolontariuszom, obsłudze sędziowskiej oraz sponsorom „I Turnieju Piłki Nożnej im. Mieczysława Bieniusiwicza”. Organizacja tak wspaniałej imprezy była możliwa dzięki współpracy bardzo wielu sympatyków piłki nożnej w Jaworze.

W ramach miejskiego kalendarza imprez sportowo-rekreacyjnych planowana jest kontynuacja w/w imprezy.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: zespół boisk wielofunkcyjnych „ORLIK”
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze
Uczestnicy: młodzież
System rozgrywek: każdy z każdym
Końcowa klasyfikacja:
I miejsce Marcin Zatyka
Aleksander Lopko
Adam Szcześniak
II miejsce Dawid Detyna
Zbigniew Detyna
Daniel Detyna
III miejsce Bartosz Kołodziej
Dominik Kapuściński
Paweł Zborowski
Nagrody: puchary, sprzęt sportowy

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

KGHM w ramach programu EKO-Zdrowie organizuje zajęcia piłkarskie dla chłopców z roczników 2003-2004 w Jaworze na „Stadionie Przyrzecze”.
Treningi w miesiącach maju i czerwcu prowadzi trener z uprawnieniami UEFA PRO Wiesław Wojno z Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie.
Po pierwszych zajęciach wyselekcjonowana została grupa licząca 20 chłopców, którzy będą uczestniczyć w sumie w ośmiu treningach.
Dla wszystkich uczestników organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody. Najlepsi zawodnicy otrzymają zaproszenia na testy do Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: stadion miejski, park miejski,
Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze, Jaworski Ośrodek Kultury.
Organizatorzy przygotowali różnorodną ofertę na majówkę dla mieszkańców Jawora. Wśród propozycji znalazły się: turniej piłki nożnej oldboyów, malowanie kredą na polbruku, biegi przełajowe dla przedszkolaków, szkół podstawowych i gimnazjalistów, turniej tenisa ziemnego, turniej siatkówki, nieodpłatne przejażdżki dorożkami z kucami dla najmłodszych, zjeżdżalnia (zamek dmuchany), zabawa taneczna przy muzyce mechanicznej.
Początki święta majowego dla organizatorów okazały się trudne, aura okazała się niezbyt przychylna, opady atmosferyczne zagrażały realizacji zaplanowanych konkurencji. Pomimo utrudnień większość zaplanowanych zadań udało się zrealizować.

Strzałem w dziesiątkę okazały się przewozy dorożkami dla najmłodszych, przez cztery godziny z tej wyjątkowej atrakcji skorzystało około 300-tu milusińskich. Na polbruku przy motelu dzieci malowały kredą swoje prace o dowolnej tematyce, wiodącymi obrazami była wiosna. Przedstawiamy listę wyróżnień: Wiktoria Rusinowicz, Nikola Wójcik, Nadia Wójcik, Szymon Rusinowicz, Patryk Pietryka, Patrycja Juchimiuk, Natalia Myjak, Filip Krzemiński, Hubert Januszkiewicz, Kacper Ścieżka, Mateusz Wróciński, Krzysztof Stawiarski, Julia Dudek, Kacper Matuszczak, Krzysztof Łukasik, Monika Bendyk, Dominik Paruch. Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe dyplomy ze zdjęciem i słodki poczęstunek.

Młodzi biegacze rywalizowały na alejkach w parku miejskim, organizatorzy zwycięzcom wręczyli pamiątkowe medale. Prezentujemy nagrodzonych: Natalia Kołodziejczyk, Szymon Sowa, Paweł Ociepka, Michał Matuszak, Tymoteusz Chrut, Wanessa Golec, Michał Łazarowicz, Maciej Michalski, Ola Biegun, Patryk Pietryka, Ola Grabarczyk, Roksana Sichniewicz, Monika Benedyk, Hubert Januszkiewicz, Kacper Ścieżka, Jakub Szuszorowski, Dagmara Zdebiak, Kinga Kaszubska, Filip Krzemiński. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOYÓW 1. Komenda Powiatowa Policji w Jaworze 2. Oldboy I Jawor 3. Oldboy II Jawor
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOYÓW
1. Komenda Powiatowa Policji w Jaworze
2. Oldboy I Jawor
3. Oldboy II Jawor
tabela wyników
I miejsce Oldboy II
tabela wyników
II miejsce Oldboy I
tabela wyników
III miejsce Komenda Powiatowa Policji
tabela wyników
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Organizatorzy wręczyli kapitanom zespołów Marianowi Gajdzie, Janowi Białkowi, Mariuszowi Kwolkowi dyplomy i puchary. Po wręczeniu nagród zawodnicy biesiadowali przy kiełbskach z grilla i złotym napoju. Dwa turnieje siatkówki i tenisa z uwagi na śliską nawierzchnię zostały odwołane i zostaną zrealizowane w innym terminie.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Opis imprezy:

Miejsce: strzelnica sportowa w Grzegorzowie
Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze Zarząd Powiatowy LOK w Jaworze
Konkurencje: indywidualnie dziewczęta i chłopcy
Klasyfikacja indywidualna dziewcząt
I miejsce Joanna Piotrowska
II „ Daria Słaba
III „ Monika Synowiec
Klasyfikacja indywidualna chłopców
I miejsce Marcin Zaremba
II „ Wiktor Dębicki
III „ Robert Bauer

Nagrody: za miejsca I-III puchary, medale, sprzęt sportowy

Copyrights © 2016 ::Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze :: Wszelkie prawa zastrzeżone